Over het Executive Partner Programma

CLIA's Executive Partner Program

CLIA's Executive Partner Program is een exclusief, wereldwijd platform dat voorziet in leveranciers toegang tot belangrijke besluitvormers van cruisemaatschappijen en branchegenoten, met het doel om hen te ondersteunen om hun bedrijf te laten groeien, inzicht te krijgen en hun invloed te vergroten binnen de cruise-industrie.


Top 5 Redenen om samen te werken met CLIA

  1. Laat uw bedrijf groeien
  2. Ontmoet de belangrijkste besluitvormers
  3. Verhoog uw profiel
  4. Advocate, Vertegenwoordiger & Invloed
  5. Inzicht krijgen, deskundigheid en begeleiding

Uitvoerende partnergemeenschappen

Ontmoet de juiste besluitvormers

Onze vijf Executive Partner-community's geven u exclusieve toegang en creëren unieke mogelijkheden om persoonlijk in contact te komen met de voor uw bedrijf relevante besluitvormers in de cruisesector.


Uw Global Executive Partner Team

Bo Larsen

Senior Vice President, Strategische Partnerschappen
blarsen@cruising.org
T +45 2499 9826

Claudia Marmorato

Directeur, Partnerrelaties
Haven & Bestemming en Reizen & Toerisme
cmarmorato@cruising.org
T +39 3429 088 310

Andrew Walker

Directeur, Partnerdiensten & Evenementen
awalker@cruising.org
T +44 7557 441697

Joost van Ree

Directeur, Partnerrelaties
Maritiem &amp Technisch
jvanree@cruising.org
T +31 6 53 10 70 08

Strook Glaster-West

Senior Manager, Partner Services
lwest@cruising.org
T +1 202 759 9316

Richard Regan

Directeur, Partnerrelaties
Hotelbedrijf, Voedsel & Drank
rregan@cruising.org
T +1 609 558 2723

Nicolina DueMogensen

Manager, Partner Evenementen
nduemogensen@cruising.org
T +1 202 759 9318

Emily Cowan

Manager, Partnerdiensten
ecowan@cruising.org
T +44 7384 812 015

Natalie Hallengordijn

Manager, Partner Evenementen
nhallgearing@cruising.org
T +44 7384 815 013

Marita Nosic

Lidmaatschap & Evenementenmanager
mnosic@cruising.org
T +61 2 9964 9600

Jiali Wong

Regionaal Manager
jwong@cruising.org
T +65 9828 6570